Quantcast

Fortuna liga exkluzivně na Dajto, VOYO a Nova Sport

| redakce | tisk

Slovenská fotbalové Fortuna liga se objeví na programech televizní skupiny Markíza. Provozovatel se stal strategickým partnerem nejvyšší slovenské fotbalové soutěže - Fortuna ligy. Na nejbližší tři sezóny získal exkluzivní vysílací práva na všechny její zápasy.

Přenosy zápasů z Fortuna ligy budou k dispozici na VOYO SK, vybraná utkání také na televizi Dajto a na sportovních kanálech Nova Sport.

Slovenská Fortuna liga bude na VOYO, Dajto i Nova Sport (foto: Markíza)
▲ Slovenská Fortuna liga bude na VOYO, Dajto i Nova Sport (foto: Markíza)

VOYO SK se od 24. července 2021 stane domovem slovenského klubového fotbalu a díky tomu si budou moci exkluzivně vychutnat všechny zápasy Fortuna ligy. Během tří sezón odvysílá vždy všech 192 utkání nejvyšší domácí fotbalové soutěže.

Markíza také získala práva na sublicencování nejzajímavějších zápasů i pro českou verzi platformy VOYO.

Slavnostní podpis smlouvy - prezident Unie ligových klubů Ivan Kozák a generální ředitel skupiny Markíza Matthias Settele (foto: Markíza)
▲ Slavnostní podpis smlouvy - prezident Unie ligových klubů Ivan Kozák a generální ředitel skupiny Markíza Matthias Settele (foto: Markíza)

Některé zápasy budou k dispozici i mimo platformu VOYO. Jeden zápas z Fortuna ligy týdně bude odvysílán na stanici Dajto, druhý pro diváky v České republice a na Slovensku na stanici Nova Sport.

Jednotlivá utkání budou obohacené o televizní studia s atraktivními hosty, rozhovory s hráči a analýzami. VOYO SK bude každý týden vysílat i pravidelný magazín, který bude přinášet všechny podstatné informace z aktuálního kola Fortuna ligy. Na web TVnoviny.sk chystá provozovatel speciální fotbalovou talk show.

Reklama
Vybrané články