CryptoBox 800 UHD

Telly připravila soutěž pro pravé fotbalové fanoušky

| redakce | tisk

Televizní operátor Telly připravil pro všechny sportovní fanoušky novou soutěž. Stačí si zakoupit balíček Sport online na 14, 30 nebo 365 dní a můžete vyhrát některý z více než 60 originálních dresů a dalších fanouškovských předmětů LaLigy a Bundesligy.

Soutěž pro všechny fotbalové fanoušky začíná v úterý 20. dubna a potrvá následujících pět týdnů. Účastnit se může každý, kdo si zakoupí jeden ze tří nabízených sportovních balíčků. Každý týden Telly z těchto zákazníků vylosuje několik šťastlivců. Ti se celkem podělí o 48 originálních dresů týmů LaLigy nebo Bundesligy (5 z nich je podepsaných hráči), 2 oficiální míče, 7 klubových čepic a 5 LaLiga dárkových boxů.

Jarní dresování (foto: Telly)
▲ Jarní dresování (foto: Telly)

Tuto hlavní slosovací soutěž bude doprovázet i doplňková soutěž na Telly FB profilu (@tellyczech), které se může zúčastnit kdokoliv. Pro výhru v této soutěži stačí správně tipnout výsledek některého z fotbalových zápasů nejvyšší německé nebo španělské ligy, uhodnout kdy padne poslední gól v daném zápase a kdo bude jeho střelcem. Odpověď zájemce napíše do komentáře pod soutěžní post a ze správných odpovědí se vždy vyberou dva výherci, kteří tipovali nejpřesněji.

Jarní dresobraní navazuje na úspěšnou loňskou soutěž Zažij LaLigu a Bundesligu. Tehdy jsme kromě dresů losovali také vítěze zájezdů na utkání nejvyšší španělské, respektive německé ligy. To nyní kvůli panademii covid-19 není realizovatelné, proto jsme letos zvýšili počet dresů a dalších výherních předmětů na více než šedesát,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

První kolo Jarního dresobraní proběhne mezi 20. a 25. dubnem. Zápasem, který odstartuje Telly soutěž, je úterní souboj mezi aktuálně prvním Bayernem Mnichov a šestým Leverkusenem. Zápas německé Bundesligy začíná ve 20:30 a v přímém přenosu jej uvidíte na stanici DIGI Sport 1, která je nedílnou součástí televize Telly. Více o soutěži najdou zájemci v pravidlech na webu Jarního dresobraní (https://telly.cz/jarni-dresobrani/).

zdroj: PR článek