Quantcast

Sky Deutschland spustí Sky Nature a Sky Documentaries

| redakce | tisk

Dne 9. září budou do nabídky satelitní pay-tv platformy Sky Deutschland zařazeny dva nové televizní kanály: Sky Nature a Sky Documentaries. Nabídnou 1600 hodin pořadů, včetně 500 hodin exkluzivního obsahu, 12 nových pořadů Sky Originals a v nejbližších 12 měsících mnoho premiér.

K dispozici budou dokumenty o sportu, společnosti, kultuře a přírodě.

Sky Nature a Sky Documentaries jsou po dříve spuštěných programech Sky Crime a Sky Comedy dalšími novinkami na německé platformě Sky.

Programové novinky Sky Deutschland: Sky Nature a Sky Documentaries (foto: Sky/satkurier.pl)
▲ Programové novinky Sky Deutschland: Sky Nature a Sky Documentaries (foto: Sky/satkurier.pl)

Sky Nature přinese formáty, které vyprávějí o zázracích a krásách naší přírody, ale také o udržitelnosti a ochraně životního prostředí. Díky rozsáhlému portfoliu místních a mezinárodních pořadů Sky Originals, jakož i relacím o světě rostlin, živočichů na souši, ve vodě a ve vzduchu a o tématech jako je ochrana druhů a odpovědné využívání zdrojů, nabídne Sky Nature mnohostranné a inspirativní pořady o naší planetě.

Kromě vlastních pořadů Sky Originals bude vysílání obsahovat dokumenty studií BBC, ZDF Enterprises/Off the Fence a NBCU. Kromě toho bude Sky Nature novým domovem obsahu Love Nature.

Od sportu, politiky, společnosti, celebrit až po skutečné kontroverze: Sky Dokumentaries odvysílá příběhy, které za tím vším stojí. Půjde o špičkové dokumentární filmy z produkce HBO a Showtime a nové originální filmy Sky Originals.

Programy Sky Nature a Sky Documentaries budou zařazeny do balíčku Entertainment ve Sky Deutschland na satelitu Astra (19,2°E). Operátor je nabídne i ve formě VOD (video na požádání).

zdroj: Sky + satkurier.pl

Reklama
Vybrané články