Quantcast

MasterChef Česko startuje v úterý na TV Nova

| redakce | tisk

Na obrazovkách televize Nova startuje již zítra ve 20:20 hodin další série reality show MasterChef Česko. Další díl uvidí diváci hned druhý den ve stejném čase. Již nyní mohou první díly sledovat diváci na placené službě Voyo.

V loňském roce si titul MasterChef Česko vybojoval kondiční trenér Roman Staša, kterému se tím život převrátil doslova naruby. Letos se další nadějní amatérští kuchaři pokusí zasloužit si místo v nejslavnější kuchyni Česka. Doba pandemie přivedla do soutěže různé profese - pilota, hudebního skladatele, tenistku či herce.

MasterChef Česko od úterý na Nově (foto: TV Nova)
▲ MasterChef Česko od úterý na Nově (foto: TV Nova)

Zatímco v minulých ročnících se hrálo o půl milionu korun, letos je vše jinak. Přemek Forejt tak nové soutěžící potěšil: „My tu částku trochu zvedneme, a to na dvojnásobek, cena pro vítěze je letos jeden milion korun.“

Odměna milion je velká motivace, to má pak člověk mnohem lepší start, a mnohem rychleji si může začít něco svého,“ říká jedna ze soutěžících MasterChef Česko.

MasterChef Česko od úterý na Nově (foto: TV Nova)
▲ MasterChef Česko od úterý na Nově (foto: TV Nova)

Každý z vás dostane šedesát minut, aby uvařil nejdůležitější jídlo ve svém životě,“ pronese Jan Punčochář a zahájí tak castingová kola, kde jako vždy není nouze o bizarní situace. Jeden ze soutěžících například přichází se speciálním salátem, který nazývá „experimentem s plátkem masa“. Ovšem porota ho okamžitě uzemní. „Tak já nevím, jestli vám to nevykradla moje máma minulý týden na grilovačce,“ zhodnotí pokrm Přemek Forejt.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články