Quantcast

Do posledního sousta - nový kuchařský online pořad TV Nova

| redakce | tisk

TV Nova přichází s novým online pořadem, ve kterém se vystřídají bývalí účastníci pořadu Masterchef a divákům na svých receptech ukážou, jak využít zbytky z vaření běžné domácnosti.

Pořad Do posledního sousta bude dostupný na stránkách Nova Plus a také na sociálních sítích TV Nova. První díl je dostupný již dnes a každý týden bude zveřejněn další. Celkem na diváky čeká deset receptů s deseti kuchaři.

Každý z kuchařů vypráví příběh svého jídla. Jak na něj přišel a kdo ho inspiroval. Popisují, v jaké situaci recepty vznikaly - od potřeby co nejrychleji nakrmit hladové dětské krky, které akorát odhodily tašku ze školy až po exotické výlety do světa, kde se někteří nechali inspirovat.

Do posledního sousta (foto: TV Nova)
▲ Do posledního sousta (foto: TV Nova)

Jako první představí svůj recept Roman Staša. Popisuje, jak u něj vždy o víkendu zůstaly zbytky z oběda a inspiruje diváky, jak se zbytky naložit dále, připravit z nich lahodný pokrm a nic nevyhodit. „Moje máma většinou pekla taková dlouhotáhlá jídla. Víkendový oběd vždy vypadal hodně bohatě a poměrně dost nám toho pak zbylo. A proto jsem z jedné takové krásné pečené sobotní kýty udělal supr nedělní svačinu pro dospívajícího hokejistu,“ prozradil Roman, který měl v dětství nastartovanou hokejovou kariéru.

Další známé tváře, na které se mohou diváci těšit jsou Iva Sarauerová, Jan Vorel, Lea Skálová, Viki Hrazdílková, Eva Tomečková, Miroslav Polák, Oliver Pape, Zdeněk Rajniš zvaný Dědek či Chili Ta Thuy, kterou diváci mohou nyní vidět i v pořadu Superstar.

Do posledního sousta (foto: TV Nova)
▲ Do posledního sousta (foto: TV Nova)

Do posledního sousta je skvělý formát, který nechá nahlédnout do soukromých kuchařek bývalých soutěžících Masterchefa a zároveň naplňuje naši snahu inspirovat diváky k vaření, které je šetrné k planetě i jejich peněženkám,“ říká Hana de Goeij, vedoucí udržitelného natáčení a obsahu TV Nova.

Jednotlivé díly budou každý týden zveřejňovány na webu Nova Plus a také na sociálních sítích TV Nova. Na obrazovkách TV Nova se mohou diváci na pořad Do posledního sousta podívat od 30.10. vždy v sobotu před pořadem Koření.

Nové díly pořadu Do posledního sousta mohou diváci očekávat vždy ve čtvrtek.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články