ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

Turecký TV balíček v M7 Deutschland

| redakce | tisk | názory

Společnost M7 Deutschland rozšířila svoje portfolio o balíček tureckých televizních programů. M7 Deutschland nabízí operátorům širokou škálu cizojazyčných programů k distribuci přes kabelové sítě, IPTV a OTT.

V nabídce jsou programy různých žánrů od zpravodajství, přes zábavu a sport.

V novém tureckém balíčku M7 Deutschland jsou zahrnuty známé programy jako TRT Türk, TGRT EU, Euro D, A Haber, CNN Türk a Kanal Avrupa. Vedle toho mohou diváci operátorů využívat doplňkové interaktivní funkce jako je pozastavení aktuálního pořad, jeho sledování s časovým zpožděním a možností nahrávání.

Logo M7
▲ Logo M7

M7 prodává stanice operátorům jako výhradní dodavatel obsahu a distributor v rámci spolupráce s poskytovatelem distribučních služeb společností Stratton & Haggle.

Nový balíček tureckých programů obsahuje stanice ATV Avrupa, Euro Star, Euro D, TRT Turk, CNN Turk, TGRT EU, TRT Haber, TGRT Haber, A Haber, Tele 1, TRT Spor, TRT Spor 2, A Spor, TRT Belgesel, TGRT Belgesel, TRT Çocuk, TRT 2, Power Turk, Power TV, TRT Müzik, Dream Turk, Kral TV, A2, 360 TV, TV 4, 24 TV, A News, TRT World, TRT Arabic, TRT Kurdi, TV5 a Kanal Avrupa. Od 1. července 2022 se rozšíří také o program Euro D. V nabídce jsou také rozhlasové stanice Alem FM a Lig Radyo.

M7 Deutschland využívá k distribučním účelům pro tv operátory kapacitu na satelitu Eutelsat 9B (9°E). Vysílání je kryptováno systémy Conax a Videoguard.

zdroj: Digital Fernsehen

názory čtenářů