Quantcast

Koncert dětem Ukrajiny v neděli na TV Prima

| redakce | tisk

Tuto neděli 6. března 2022 se skupina Prima rozhodla zorganizovat Koncert dětem Ukrajiny, který mohou lidé sledovat na hlavním kanále Prima, poslouchat jej na rádiu KISS a zasláním finančního daru na sbírkové konto pomoci potřebným.

Benefiční Koncert dětem Ukrajiny se bude konat v neděli 6. března od 20.00 v pražském Foru Karlín. Na akci vystoupí oblíbení hudební interpreti, jako jsou Support Lesbiens, Monika Absolonová, Janek Ledecký, Eva Burešová, Anna Slováčková, Petr Janda, Václav Noid Bárta, Dasha a další. Večerem bude provázet moderátor Libor Bouček, který si na pódium pozve celou řadu známých hostů. Vstupenky je možné zakoupit v síti TicketMaster za 550 Kč.

Iniciativa Pomoc dětem Ukrajiny (foto: FTV Prima)
▲ Iniciativa Pomoc dětem Ukrajiny (foto: FTV Prima)

Výtěžek z prodeje vstupenek poputuje do veřejné sbírky Pomoc dětem Ukrajiny, kterou pořádají Český červený kříž a skupina Prima. Kapacita akce je až 1600 lidí. Celou událost ale mohou sledovat i lidé u televizních obrazovek - přímý přenos poběží od 20.15 na hlavním kanále Prima, poslechnout si koncert mohou také posluchači rádia Kiss. Nebude chybět ani livestream na webu CNNPrima.cz a na facebookových profilech Primy a CNN Prima NEWS.

Více informací o iniciativě i koncertu naleznete na www.pomocdetemukrajiny.cz.

Jak se mohou lidé zapojit do iniciativy Pomoc dětem Ukrajiny?
1. Zakoupením vstupenky na Koncert dětem Ukrajiny v síti TicketMaster za 550 Kč.

2. Zasláním finančního daru na č. ú. 333999/2700, variabilní symbol 1502, specifický symbol 55555.

3. Prostřednictvím dárcovské SMS (DMS). Stačí jen vybrat částku, kterou chcete iniciativu Pomoc dětem Ukrajiny podpořit. DMS lze odesílat v hodnotě 30, 60 či 90 Kč. A následně na číslo 87777 poslat jednoduchou textovou zprávu ve tvaru:
DMS CCK 30,
DMS CCK 60
nebo DMS CCK 90

Český červený kříž obdrží 29, 59 či 89 Kč.

Více informací na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články