Ve středu výluka vysílače Žižkov
| redakce | tiskVe středu 9. března 2022 proběhne na pražském vysílači Žižkov výluka televizního a rozhlasového vysílání. Během plánované odstávky nebude možné z daného vysílače přijímat DVB-T, DVB-T2 a DAB+ multiplexy a programy v pásmu VKV/FM.
Od 6 do 15 hodin bude z vysílače Žižkov možné přijímat celoplošné vysílací DVB-T2 sítě multiplex 21, multiplex 22 a multiplex 23 a také regionální síť 12 (RS12).
Rozhlasové vysílání bude ze Žižkova nedostupné od 00:05 do 5:00 hodin ráno. Dotkne se VKV/FM vysílačů ČRo Plus, ČRo Radiožurnál, ČRo Vltava, Frekvence 1, Rádio Impuls, Hitrádio City 93,7 FM a digitálního rozhlasového vysílání DAB+ (DAB_1, DAB_1F a T-DAB+).
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (10/13)
20:00 Tygr sedmi moří
20:20 Specialisté (147)
20:15 Polda V (3)
20:10 Jdi na to
20:05 Policie Delta
20:30 Delikatesa
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (1)
20:20 Inženýrská odysea (8)