Quantcast
CryptoBox 800 UHD

VTi 15 po delší době s aktualizací

| redakce | tisk

Novinky a změny přichystal pro majitele 4K multimediálních set top boxů Vu+ vývojový tým VTi (Vu+ Team image). Poslední image VTi 15 přináší aktualizace, novinky a také vyřazení některých volitelných součástí z feedu.

Autoři VTi 15 v nejnovější průběžné aktualizaci přidali plugin Kiosk ve verzi 1.0.6, který je možné v případě zájmu doinstalovat z nabídky Pluginů. Aplikace filmová databáze TMDb - The Movie Database byla povýšena na verzi 0.9-r3.

Zaktualizován by také plugin Mediaportal a také skin (vzhled) LinearFHD na verzi 4.4.1.

Image VTi (foto: VTi)
▲ Image VTi (foto: VTi)

Z feedu naopak byly odstraněny skiny Chamaeleon 4.3.3, Domini 3.1.3 a Fluid 3.132 a také plugin Alexaservice.

Odstranění součástí z feedu pro uživatele neznamená, že nemohou například zmíněné skiny používat. Nejsou ale dostupné aktualizace a uživatelé Vu+ boxů s VTi image již nemohou vyjmenované skiny pohodlně doinstalovat z menu přístroje.

Image VTi 15 na nejnovější verzi lze jednoduše zaktualizovat přímo z menu přístroje (modré tlačítko - Systémové informace - Aktualizace - zelené tlačítko Aktualizovat). Před aktualizací image přijímače se vřele doporučuje provést zálohu stávající konfigurace (ideálně celého image), na kterou je pak možné se vrátit po případném kolapsu přijímače v případě problému s aktualizací, eventuálně případnými problémy, které by mohly nové verze přinést.

Uživatel by měl proto zvážit, zda danou aktualizaci skutečně potřebuje a nové funkce, vlastnosti či opravy chyb přispějí k využívání přístroje.

Reklama
Vybrané články