Quantcast

Nickelodeon Ukrajine Pluto TV v nabídce Canal+

| redakce | tisk

Ve středu 20. dubna 2022 se nabídka polské pay-tv platformy CANAL+ rozšířila o další program z portfolia Paramount Global - Nickelodeon Ukraine Pluto TV. Dětská stanice vysílá v ukrajinském jazyce pro abonenty na pozici 235.

Kanál byl spuštěn v souvislosti s probíhajícím ruským vojenským útokem na Ukrajinu.

Nickelodeon Ukrajine Pluto TV je kanál vytvořený subjekty Paramount Global, provozovatelem kanál Nickelodeon, a VOD službou Pluto TV. Nickelodeon Ukrajine Pluto TV vysílá v ukrajinštině. V jeho programu najdou diváci animované seriály pro děti. Kanál začal vysílat letos v březnu v souvislosti s probíhajícím ruským vojenským útokem na Ukrajinu a zaměřuje se na Ukrajince, kteří utekli před válkou ze své země do sousedních zemí.

Nickelodeon Ukrajine Pluto TV
▲ Nickelodeon Ukrajine Pluto TV

Dodejme, že v polovině dubna letošního roku se v nabídce platformy CANAL+ objevilo oznámení o uvedení televizního kanálu Nickelodeon Ukrajina Pluto.

Abonenti CANAL+ nedávno získali přístup k dalším tématickým kanálům jako například Polsat Games HD, Puls 2 HD, Eleven Sports 1 4, TeenNick HD a Music Box Polska.

technické parametry - Nickelodeon Ukrajine Pluto TV:

Eutelsat Hot Bird 13B (13°E), freq. 12,015 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK, CA Conax + Nagra MA + Viaccess PC 3.0

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články