Quantcast

Lepší.TV řeší problém s přetáčením reklam na Primě lépe

| redakce | tisk

Přetáčení reklam stanic TV Prima bylo doposud možné při sledování pořadů z archivu nebo pořadů, které si diváci nahráli. Od 1. 6. 2022 se ale tato možnost kvůli nařízení samotné Primy ruší. Operátoři a poskytovatelé sledování televize přes internet, se ke vzniklé situaci postavili různě.

Aktuálně ale Lepší.TV jako téměř jediná podnikla extra kroky pro to, aby bylo sledování stanic TV Prima pro diváky i tak co nejpohodlnější.

U zpětného sledování nabízí Lepší.TV chytrý kompromis. Původní reklamy z živého vysílání totiž nahrazuje reklamním blokem podstatně kratším nebo dokonce nabízí možnost reklamy zcela přeskočit. Když se tedy diváci Lepší.TV rozhodnou pustit si oblíbený seriál na Primě ve zpětném zhlédnutí, nemusí se dívat na standardně dlouhý reklamní blok, ale jen na jeho automaticky zkrácenou variantu.

Přetáčení reklam na TV Prima (foto: Lepší.tv)
▲ Přetáčení reklam na TV Prima (foto: Lepší.tv)

Pro ty, kteří reklamy na Primě opravdu sledovat nechtějí, si Lepší.TV připravila příplatkovou službu. Za 59 Kč měsíčně nabízí možnost kompletního přeskočení reklamního bloku. Nejen, že se diváci reklamám na stanicích TV Prima vyhnou, ale vyhnou se jim dokonce bez další námahy - Lepší.TV reklamy sama detekuje a automaticky je za diváka přeskočí. Na Lepší.TV tak lze sledovat pořady na Primě i zcela bez přerušování.

Pro uživatelé, kteří jsou zvyklí sledovat pořady z archivu a veškeré komerční sdělení přeskakovat, je to v celku šok. Snažili jsme se proto udělat maximum, abychom nabídli divákům komfortní sledování stanic TV Prima i po příchodu těchto změn,“ říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Lepší.TV připravuje pro nové klienty velkou letní akci, v rámci které získají sledování Lepší.TV na dva měsíce jen za 99 Kč měsíčně. Samozřejmě bez závazku.

zdroj: Lepší.tv

Reklama
Vybrané články