Quantcast

Orange TV box s hlasovým ovládáním a připojením přes Wi-Fi

| redakce | tisk

Více komfortu nabízí set top box při používání služby Orange TV. Hlasové ovládání umožní ještě jednodušší komunikaci s televizí a připojení k Wi-Fi routeru dává možnost sledování televizního obsahu bez kabelového připojení.

Obě novinky slovenský telekomunikační operátor nabízí od tohoto měsíce.

Set top box Orange TV je možné ovládat prostřednictvím dálkového ovládače přes Bluetooth, což znamená, že nevyžaduje přesné míření ovladače na box a je možné přístroj umístit i za sklo. Díky integrovanému mikrofonu je možné box ovládat prostřednictvím hlasových pokynů. Uživatel může zaktivovat hlasového Google asistenta, který umožňuje vyhledávat informace na internetu, spouštět a ovládat různé aplikace nebo odpovídat na otázky z různých oblastí.

Orange TV box (foto: Orange)
▲ Orange TV box (foto: Orange)

Mikrofon také umožňuje nadiktovat přímo set top boxu co má vyhledat ať už přímo v aplikaci (například na videoportálu YouTube) nebo ve funkci "Hľadat", která je součástí menu Orange TV Boxu.

Vedle hlasových pokynů je možné Orange TV box nově jednoduše připojit k Wi-Fi routeru prostřednictvím tzv. Wi-Fi dongle, který je dostupný ke službě Orange TV cez internet. Uživatel se tím zbaví kabelů a je možné službu využívat kdekoliv, kde je dostupné internetové připojení.

Reklama
Vybrané články