Quantcast

MediaMobil s kapacitou Eutelsatu pro globální námořní konektivitu

| redakce | tisk

MediaMobil, telekomunikační společnost zlepšující přístup k internetu do vzdálených míst, si vybrala francouzského satelitního operátora Eutelsat k poskytování kapacity pro námořní konektivitu pro stovky lodí a pobřežních plavidel po celém světě.

Společnost MediaMobil bude těžit z řešení Eutelsat ADVANCE, globální sítě GEO satelitů s bezkonkurenčním pokrytím usnadňujícím připojení na dlouhé vzdálenosti a inovativní ovládání satelitní sítě jako služby. Uvedl satelitní operátor Eutelsat.

Uzavřená dohoda poskytuje MediaMobilu přístup k rozsáhlé flotile geostacionárních (GEO) satelitů vlastněných a provozovaných společností Eutelsat a k její robustní pozemní infrastruktuře, ze sady 16 globálních bran do více bodů přítomnosti (PoP) rozmístěných po celém světě.

Eutelsat ADVANCE je nákladově efektivní a rychle nasaditelné řešení, které poskytuje konektivitu na dlouhé vzdálenosti a flexibilní šířku pásma pro různé potřeby trhu v oblasti námořní dopravy, státní správy, letectví a soukromých podniků.

Reklama
Vybrané články