Quantcast

Streamovací služba CANAL+ v nabídce Magenta TV

| redakce | tisk

Nová VOD (video na požádání) služba CANAL+ je dostupná pro další zákazníky televizních služeb v České republice. Nově ji poskytuje společnost T-Mobile klientům služby Magenta TV.

Streamovací služba CANAL+ je bezplatně dostupná všem zákazníkům MAGENTA TV s tarifem M a vyšším. Přístup k videotéce naleznou v hlavním menu MAGENTA TV, odkud se dostanou do aplikace CANAL+.

CANAL+ v nabídce Magenta TV (foto: T-Mobile)
▲ CANAL+ v nabídce Magenta TV (foto: T-Mobile)

Stávajícím zákazníkům se služba aktivuje v průběhu prosince a ledna, případně si ji mohou aktivovat dříve sami v aplikaci Můj T-Mobile nebo na infolince. Noví zákazníci službu získají automaticky při aktivaci tarifu od 4. prosince.

CANAL+ nabízí přístup k širokému výběru filmů a seriálů z americké, eveopské i lokální produkce. V aplikaci CANAL+ budou moci sledovat také přímé přenosy všech zápasů anglické Premier League, které jsou již nyní dostupné na kanálech CANAL+ Sport a CANAL+ Action.

Vánoční kino v nabídce Magenta TV (foto: T-Mobile)
▲ Vánoční kino v nabídce Magenta TV (foto: T-Mobile)

Druhá novinka T-Mobile je v podobě Vánočního kina nabídne oblíbené filmy a pohádky české i zahraniční produkce. Diváci MAGENTA TV si tak budou moci vánoční svátky zpříjemnit komediemi s Vlastou Burianem, filmy Oldřicha Lipského nebo perlami z dílny dua Ladislav Smoljak a Zdeněk Svěrák. Na své si přijdou i nejmenší diváci, na které čekají pohádky jako třeba Anděl Páně 2, Sněhurka, Čertí brko nebo Hodinářův učeň.

Vánoční kino bude k dispozici od 11. prosince jako po sobě jdoucí pořady bez reklam, které budou k dispozici všem zákazníkům s tarifem S a vyšším na EPG pozici 20.

Reklama
Vybrané články