Quantcast

Turnaj UFC 297 uvidí všichni zákazníci Telly

| redakce | tisk

Televizní operátor Telly nadcházející turnaj UFC 297 bezplatně odemkne pro všechny své zákazníky. Přímý přenos bude možné sledovat na stanici Premier Sport 3 v neděli 21. ledna.

UFC je nejprestižnější MMA organizace, která po celém světě organizuje turnaje ve smíšených bojových uměních. Nadcházející turnaj s pořadovým číslem 297 se koná v kanadském Torontu, kde hlavní program začíná v deset hodin večer tamního času (4 hodiny po půlnoci středoevropského času).

Proti sobě v hlavním zápase večera nastoupí Sean Strickland a Dricus Du Plessis. Soubor o pás šampiona střední váhy bude zajímavý i kvůli obrovské rivalitě mezi oběma zápasníky.

Přímý přenos všech pěti zápasů hlavní karty začíná na stanici Premier Sport 3 v neděli 21. ledna od čtvrté hodiny ranní. Turnajem budou provázet zkušení komentátoři Michal Petrgál a Tomáš Kohout. Turnaj UFC 297 uvidí všichni diváci Telly bez ohledu na aktivovaný balíček.

Českými diváky oblíbené přenosy z turnajů UFC vysíláme již od roku 2021. Vzhledem k narůstající popularitě bychom rádi nabídli možnost „ochutnat“ svět UFC všem našim divákům,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Ultimate Fighting Championship, zkráceně UFC, je americká společnost, která organizuje zápasy ve smíšených bojových umění (MMA - Mixed martial arts). UFC vznikla v roce 1993 v USA, sídlí v Las Vegas (Nevada) a jejím ředitelem je Dana White. První akce UFC proběhla 12. listopadu 1993 v Denveru. UFC má 12 váhových kategorií, osm pro muže, čtyři pro ženy.

Reklama
Vybrané články