Quantcast

Film Duna: Část druhá od 21. května na MAXu

| redakce | tisk | názory

Film Duna: Část druhá společností Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures bude příští úterý, 21. května, poprvé uveden na streamovací službě MAX (doposud HBO Max). Velkofilmový epos je pokračováním adaptace slavného bestselleru Franka Herberta Duna.

Těšit se můžete na nové a vracející se hvězdy mezi nimiž nechybí na Oscara® nominovaný Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, na Oscara® nominovaný Josh Brolin, Austin Butler nominovaný na Oscara®, Florence Pugh nominovaná na Oscara®, Dave Bautista, Christopher Walken nominovaný na Oscara®, Léa Seydoux, Souheila Yacoub, se Stellanem Skarsgardem, s Charlotte Rampling nominovanou na Oscara® a Javierem Bardemem nominovaným na Oscara®.

V druhé části se Paul Atreides spojí s Chani a Fremeny a zároveň se vydá na válečnou stezku pomsty proti spiklencům, kteří zničili jeho rodinu. Čelí volbě mezi svou životní láskou a osudem známého vesmíru a snaží se zabránit strašlivé budoucnosti, kterou může předvídat jen on.

Paul Atreides (Timothée Chalamet) se připojil k Fremenům, mezi nimiž žije i jeho múza Chani (Zendaya). Vyvolený začíná pomalu spřádat plány na pomstu, kterou se chystá vykonat na spiklencích, kteří stojí za zkázou jak celého rodu, tak především jeho rodiny. Před mladíkem stojí navíc velké dilema. Musí si vybrat mezi láskou svého života a osudem celého vesmíru. Jedině on totiž dokáže předvídat strašlivý osud, který visí nad celou budoucností.

Režie: Denis Villeneuve podle scénáře, který napsal společně s Jonem Spaihtsem na motivy slavného románu Duna Franka Herberta; producenti: Mary Parent, Cale Boyter, Villeneuve, Tanya Lapointe a Patrick McCormick; Joshua Grode, Jon Spaihts, Thomas Tull, Herbert W. Gains, Brian Herbert, Byron Merritt, Kim Herbert, Richard P. Rubinstein a John Harrison.

zdroj: WBD

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články