Ve středu bude mít vysílač Cukrák výluku
| redakce | tiskVe středu 16. dubna 2025 se krátkodobě odmlčí vysílač Praha - Cukrák. Během odstávky vysílače tak nebude možné z něj přijímat televizní ani rozhlasové programy šířené v DVB-T2 a VKV/FM.
Od 6:00 do 15:00 hodin nebude možné z vysílače Cukrák přijímat DVB-T2 multiplex 21 s programy České televize a Českého rozhlasu a ani DVB-T2 multiplex 22 a multiplex 23 s programy privátních vysílatelů.
Ve stejný den od 10:00 do 15:00 hodin nebude z Cukráku šířena ani rozhlasová stanice ČRo Region Střední Čechy.
Důvodem pro výluku vysílání je pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (10/13)
20:00 Tygr sedmi moří
20:20 Specialisté (147)
20:15 Polda V (3)
20:10 Jdi na to
20:05 Policie Delta
20:30 Delikatesa
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (1)
20:20 Inženýrská odysea (8)