Rakouská Puls TV od podzimu v DVB-T i na satelitu
| redakce | tiskVídeňská městská televize Puls TV, která je zatím ve městě dostupná jen v analogové podobě, chce během podzimu zahájit digitální vysílání - v DVB-T a také na satelitu.
Puls TV po dohodě s ORS, dceřinou firmou veřejnoprávní ORF, chce zahájit na podzim vysílání v digitální pozemní síti (DVB-T). Souběžně chce odstartovat vysílání také na satelitu. Informuje o tom čtvrteční vydání deníku Der Standard. Puls TV by měl vysílat přes satelit Astra (19,2°E) na některém ze dvou transpondérů ORF.
Kanál Puls TV by se měl objevit ve druhé DVB-T síti v Rakousku.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa