Quantcast

Vítězky Aplausu - nové moderátorské posily TV Prima

| redakce | tiskobrázek k článku: Vítězky Aplausu - nové moderátorské posily TV Prima

Podzim letošního roku proběhl v naší televizi ve znamení hledání nových moderátorských tváří prostřednictvím zábavné soutěže moderované Pavlem Zedníčkem Aplaus! V závěrečném díle se koncem loňského roku divákům představily vítězky Luďka Kuralová a Iva Lecká. S oběma z nich se budou diváci naší televize nyní setkávat pravidelně.

Luďka Kuralová
Luďka Kuralová bude mít premiéru už zítra jako moderátorka zábavného pořadu spojeného s vyhlašováním ankety Basketbalista roku 2003, který uvádí společně s Martinem Dejdarem. Pravidelně bude od 21. února moderovat Prima televizi, kde se bude střídat s Patrikem Rozehnalem. A jak vidí svou cestu sama moderátorka?
?Aplaus! mi dal příležitost vyzkoušet si, co dokážu, poznat nové lidi a potěšit ty, kteří mi fandili,? vzpomíná a dodává: ?Práce v televizi je pro mne nová zkušenost a kreativní ?živá? práce, kterou se svou povahou potřebuji.? A jaký by měl být podle Luďky moderátor? ?Neměla by mu chybět výřečnost, pohotovost, inteligence, energie, schopnost improvizace, příjemný úsměv, přímý a pevný pohled.?

Iva Lecká
Iva Lecká se od 1. března stane novou posilou dopolední Prima jízdy, ve které bude tvořit moderátorskou dvojici se Zdeňkem Mahdalem. ?Prima jízda je o pohodě, o příjemné práci v milém kolektivu - těším se na všechny zajímavé tváře, které přijdou na návštěvu. A samozřejmě se těším na Zdeňka Mahdala,? říká Iva Lecká. A ke své účasti v Aplausu dodává: ?Do Aplausu jsem se přihlásila sama. Pracovat v televizi byl můj velký sen a tak jsem to jednoduše chtěla zkusit - říkala jsem si, třeba to vyjde...A ono to vyšlo!?

?Aplaus! byl výjimečným pořadem právě díky svému vyústění. Vítězové pořadu měli přislíbenu smlouvu s televizí Prima a tento slib se nyní stává skutečností. Během natáčení jednotlivých dílů jsme se setkali s mnohými šikovnými lidmi, odborná porota i diváci nakonec vybrali své favority. Jsem si jist, že naše dvě vítězky budou pevnou oporou našeho prima týmu, držíme jim palce a přejeme úspěšný start na naší obrazovce,? dodává Radomír Šofr, šéfredaktor vlastní tvorby.





Reklama




Vybrané články