Animal Planet od října v novém kabátě
| redakce | tisk
Televize Animal Planet čeká začátkem října významná proměna. Stanice se přestaví s novým logem a grafikou. Jde o jedinou stanici tohoto typu na světě, která představuje jedinečný vztah mezi člověkem a světem přírody. Stanice se vysílá ve Velké Británii, Evropě, na Blízkém východě, Africe, Latinské Americe a v Asii.
Stanice, která letos slaví deset let působení na mezinárodním trhu, se představí s novým dynamickým logem, svěží a bohatou programovou nabídkou a ještě atraktivnějším obsahem. Anímal Planet bude přinášet pořady pro dospělé, kteří hledají hodnotnou zábavu, plnou nezapomenutelných dojmů.
Nová podoba Animal Planet se představí 1. října 2008. Program je v České republice a na Slovensku šířen v placených satelitních platformách Digi TV a UPC Direct.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Zločin na dobré cestě (7/12)
20:00 Windsorové pod drobnohledem (3/5)
20:13 Sportovní noviny
20:15 Kamarádi (70)
20:10 Sanitka (5)
20:05 Talkshow Tomáše Magnuska
20:30 Vraždy v Nancy
20:10 O stromoch a lesoch (1/6)
20:30 Na nože III.
20:20 Útěky domů