Quantcast

Hudební kanály The Amp, Scuzz a Flaunt v rukou Chart Show TV

| redakce | tiskobrázek k článku: Hudební kanály The Amp, Scuzz a Flaunt v rukou Chart Show TV

Hudební televizní kanály The Amp, Scuzz a Flaunt, které jsou součástí digitální satelitní televize Sky Digital, jsou nyní v rukou provozovatele Chart Show TV. Provozovatel Chart Show TV provozuje kanály Chart Show TV, The Vault a B4.

Kanály The Amp, Scuzz a Flaut, které doposud provozovala společnost Sky, bude nyní kompletně provozovat Chart Show TV (CS). Zároveň bude CS zajišťovat i reklamu. O začátku příštího roku bude SKY prodávat reklamu na těchto kanálech, stejně tak i na kanálech společnosti Emap.

Hudebním kanálům The Amp, Scuzz a Flaut, po 18 měsících provozu, hrozil zánik. Sice bylo možné uvedené kanály prodat současným velkým hráčům na trhu MTV (provozuje kanály MTV, VH1, TMF) či Emap (provozuje Kiss, Smash Hits, Q a Kerrang!) ale prodej by poškodil trh a navíc by nebylo jisté, zda by zmíněné stanice MTV či Emap provozoval.

Dodejme jen, že uvedené stanice The Amp, Scuzz a Flaut se vysílají volně v rámci platformy Sky Digital na satelitu Eurobird-1 (28,5°E), na kmitočtu 11,390 GHz, polarizace vertikální, SR 27500, FEC 2/3. (AdTV)

Reklama
Vybrané články