Prima COOL - TV program na první dny nové stanice

| Tisk

logo Česká komerční Prima TV zveřejnila programové plány svého druhého programu Prima COOL, který startuje k 1.4.2009. Prvním pořadem nové stanice bude americký akční fantastický seriál Angel, který byl natáčen v letech 1999 až 2004. Pravidelně v 19:00 hodin bude vysílán deset let starý "večerníček pro muže" kultovní animovaný seriál Futurama (repríza kolem půlnoci). První vysílací den bude uzavírat dobrodružný film Vikongové z roku 1999.

Prima COOL bude vysílat v pracovní dny od poledne a vysílání bude končit kolem půlnoci. O víkendech bude vysílání startovat již kolem deváté hodiny dopoledne. Divákům přinese akční, dobrodružné, sci-fi a kultovní seriály a filmy, dokumentární filmy (Film o filmu) a také reality show (Vítejte doma!). Na program Prima COOL se z Prima TV přesouvají sobotní odpolední západy anglické fotbalové ligy (sobota, 16:00 hodin).

Řada seriálů a filmů bude poprvé vysílána v České republice.

středa 01.04.2009

18:10- Angel I (1) (S)
(Angel)
Město andělů
Potřebujete pomoc? Už dál nehledejte. Prokletý upír Angel a jeho agentura jsou pro vás ti praví! Americký akční fantastický seriál (1999 - 2004). Hrají D. Boreanaz, A. Denisof, Ch. Carpenterová a další (43 min) (Premiéra)

19:00- Futurama I (1) -ST- (S)
(Futurama)
Vesmírný pilot 3000
Poslíček pizzy Fry je náhodou zmražen a probudí se o tisíc let později v roce 3000. Při pomyšlení na to, že by se stal znovu poslíčkem, se spřáhne s robotem jménem Bender a spolu utíkají před Leelou, jednookým pracovním úředníkem... Americký kultovní animovaný seriál (1999) (Premiéra)

19:25- Brainiac: Šílená věda I (1) (S)
(Brainiac: Science Abuse)
Zábavná show, která ukazuje vědu z té vtipnější stránky. Je možné chodit po hladině bazénu naplněného pudinkem? Lze tavit sklo v mikrovlnné troubě? Jak daleko dojede nemocniční vozík poháněný minimaxem? Vynalézavé zničení karavanu a ohnivý výbuch v každém díle zaručeny! Britský seriál (2003 - 2008) (46 min)
(Premiéra)

20:15- Chuck (1) -ST- (S)
(Chuck)
Chuckovi se shodou okolností uložila do mozku veškerá vládní tajemství. Nedobrovolně se tak zaváže ke spolupráci s tajnými službami a také se po mnoha letech dočká vysněné přítelkyně, ačkoliv vztah s agentkou CIA Sarah je oficiálně jen bezpečnostní krytí... Americký komediálně-špionážní seriál (2007). Hrají Z. Levi, Y. Strahovskiová, J. Gomez a další (42 min)

21:00- Zpátky do studia (1) (S)
(Back to You)
Chuck a Kelly spolu kdysi moderovali zprávy v Pittsburghu a na obrazovce platili za dokonale sehraný pár, ačkoliv mimo kamery se neustále hádali. Po deseti letech se Chuck vrací zpět a mimo jiné přijde na to, že je otcem desetileté dcery staronové kolegyně... Americký sitcom (2007). Hrají K. Grammer, P. Heatonová a další (Premiéra)

21:30- Frasier I (1) -ST- (S)
(Frasier)
Táta na zabití
Po svém rozvodu se psychiatr Frasier vrací do rodného Seattlu a pokouší se začít nový život. Jenže v tom okamžiku se k němu nastěhuje zraněný a velice mrzoutský otec... Americký komediální seriál s větší než malou dávkou ironie (1993). Hrají K. Grammer, J. Mahoney, J. Leevesová, D. H. Pierce, P. Gilpinová a další
(Premiéra)

22:00- Vikingové (S) (*)
(13th Warrior)
Arabský vzdělanec Ahmed Ibn Fadlán (Antonio Banderas) se roku 922 zamiloval do manželky nesprávného muže a za trest se musí stát vyslancem ve vzdálené severské zemi. Ve střední Asii se však setká se skupinou Vikingů a proti své vůli se stane jedním z třinácti bojovníků, kteří se mají utkat s tajemnými nepřáteli, sužujícími jejich zemi... Americký dobrodružný film z pera autora Jurského parku M. Crichtona (1999). Dále hrají O. Sharif, T. Curran, V. Kulich a další. Režie J. McTiernan (99 min) (Premiéra)

23:45- Futurama I (1) -ST- (S)
(Futurama)
Vesmírný pilot 3000


Poslíček pizzy Fry je náhodou zmražen a probudí se o tisíc let později v roce 3000. Při pomyšlení na to, že by se stal znovu poslíčkem, se spřáhne s robotem jménem Bender a spolu utíkají před Leelou, jednookým pracovním úředníkem... Americký kultovní animovaný seriál (1999)

Program Prima COOL bude neplacený program šířený kabelovými sítěmi a IPTV. Dále bude dostupný v DVB-T síti 2 firmy České Radiokomunikace (ČRa) v rámci multiplexu, ve kterém vysílá i stávající program Prima TV, dále TV Nova, Nova Cinema a TV Barrandov. Na satelitu bude šířen prostřednictvím platformy CS Link a dostupný pro majitele karet CS Link, Gital a Skylink. Program bude z důvodu omezení vysílacích práv technicky omezen jen na území České republiky. Jednání probíhají i s ostatními satelitní sítěmi - Digi TV a UPC Direct. Zatím není jisté, zda bude program v těchto satelitních pay-tv službách dostupný. Například Digi TV zatím nenabízí TV Barrandov, která začala vysílat před 2 měsíci.

Prima COOL dala o sobě vědět v neděli 8.3.2009 v 18:00 hodin, kdy spustila svoji promo smyčku ve všech distribučních platformách. Divák je v krátkém spotu může krátce seznámit, co bude stanice vysílat.

Celý program Prima COOL na první vysílací týden si můžete stáhnout ze sekce UPLOAD.

Promo spot Prima CoolMartin Vyleťal