TereBox T2

Novinky Skylink: Ceník, balíček CS TV, prémiové Hustler TV a Man-X

| Tisk

logo Satelitní platforma Skylink dnes oznámila řadu novinek v programové nabídce a změnu ceníku placených služeb. Rozšíření programové nabídky se dočkají jak v balíčku Multi, tak v HD Plus. Vznikají nové prémové produkty CS TV, Hustler TV a Man-X.

Změny v balíčku MULTI

Základní volitelný balíček MULTI opouští program Kino CS, který se přesouvá to balíčku CS TV. Namísto něj zařazujeme do MULTI program CS Film, který byl až dosud za příplatek jako prémiový. Další novinkou v MULTI je dětský program CS Mini. MULTI se tak rozšiřuje na 25 programů, cena se nemění.

FILMBOX
FILMBOX EXTRA
Discovery
Viasat Explorer
Viasat History
Viasat Nature
History Channel
Fishing & Hunting
NOVA Sport
Eurosport
MGM
CS Film (místo Kino CS)
CS Mini
JimJam
bebe TV
Disney Channel
Retro Music Television
MTV Czech
Sport 1
SPORT 5
National Geographic Channel
National Geographic Wild
Spice
LEO TV
Daring! TV

Novinka HDTV

Provozovatel platformy připravuje spuštění nového programu o cestování Travel Channel HD. Tato programová novinka zahájí vysílání 15. 11. 2010. Program bude zařazen do balíčku programů vysílaných ve vysokém rozlišení obrazu HD PLUS, který se takto rozšíří na 7 programů. Cena se nemění.

O startu Travel Channel HD v češtině server parabola.cz informoval již včera.

Eurosport HD
NOVA Sport HD
FILMBOX HD
Discovery HD
Travel Channel HD
History HD
Brava HDTV

Nové prémiové služby

Nabídku prémiových služeb Skylinku od října rozšiřuje balíček česko-slovenských programů CS TV a dva samostatné programy pro dospělé.

CS TV
Trojice programů Kino CS, Doku CS a Muzika CS se nyní nabízí jako samostatná prémiová služba. Programy jsou vysílány ve standardu MPEG-4, takže je mohou přijímat pouze zákazníci vybavení HD přijímači případně SD přijímači MPEG-4. Měsíční poplatek za balíček CS TV činí 90 Kč (3,70 €).

Hustler
Další novou prémiovou službou je známý erotický program vysílající 24 hodin denně pořady pro diváky nad 18 let. Hustler vysílá na satelitu Astra na pozici 19,2°E. Měsíční poplatek za Hustler činí 240 Kč (9,70 €).

Man-X
Jako první platforma v České a Slovenské republice přináší Skylink specializovaný program s erotickými pořady pro gaye. Program Man-X vysílá od půlnoci do 6. hodiny ranní na pozici 19,2°E. Měsíční poplatek za Man-X činí 260 Kč (10,40 €).

Technické parametry pro naladění nových programů

programy: CS TV (Kino CS, Doku CS, Muzika CS), Travel Channel HD (od 15. 11. 2010)
satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 12,109 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK
Pilot: ON

program: Hustler TV
satelit: Astra (19,2°E)
kmitočet: 12,344 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S
modulace: QPSK

program: Man-TV
satelit: Astra (19,2°E)
kmitočet: 12,722 GHz
polarizace: horizontální
SR: 22000
FEC: 5/6
norma: DVB-S
modulace: QPSK

Program všech stanic najdete v sekci TV program.

Změny v ceníku volitelných programů

Ke dni 1. 10. 2010 dochází k rozšíření ceníku volitelných programových služeb o tři nové prémiové služby (CS TV, Man-X a Hustler).

Namísto samostatného programu CS Film se nyní nabízí dvojice CS Film a CS Mini a zároveň se měsíční poplatek snižuje o zhruba polovinu.

Nově se zavádí programová služba KOMPLET, která obsahuje všechny programy z placené nabídky Skylinku s cenovým zvýhodněním. U všech položek (produktů) platí, že cenově zvýhodněné roční předplatné vzniká vynásobením ceny měsíčního předplatného 11 (neplatí pro balíček KOMPLET).

Ceny ostatních služeb zůstávají beze změn.


logoInstrukce pro převod stávající nižší služby na vyšší službu
Jak je vidět z ceníku, některé „vyšší“ služby jsou složeny z jiných – „nižších“ služeb. MULTI HD obsahuje MULTI a HD PLUS, služba HBO HD + Cinemax obsahuje HBO, KOMPLET obsahuje všechny služby atp.

Skylink umožňuje jednoduchý přechod z nižší na vyšší službu. Stačí uhradit předplatné vyšší služby minimálně na jeden měsíc a platbu označit specifickým symbolem vyšší služby a variabilním symbolem = posledních 10 čísel dekódovací karty.

Po připsání platby na bankovní účet Skylinku 43 0843190287 / 0100 v ČR (resp. 25661323 / 7500 na Slovensku) se automaticky zruší aktivace nižší služby a aktivuje se nová (vyšší) služba. Délka autorizace vyšší služby se vypočte ze součtu nevyčerpané částky nižší služby a nově zaslané částky.

Zákazníci, kteří hradí předplatné pravidelnými platbami (SIPO, Inkaso z účtu…), mohou přejít na vyšší službu tak, že požádají Zákaznický servis Skylink o ukončení původních služeb a aktivaci služby nové.

redakce

Vybrané články