Quantcast

freeSAT potvrdil rozšíření nabídky o FilmBox Extra

| Tisk

logo Společnost UPC DTH, která pod značkou freeSAT poskytuje služby satelitní televize v České republice a na Slovensku, oznámila rozšíření svého programového portfolia o kanál FilmBox Extra.

Ten mohou zákazníci služeb freeSAT v České republice, na Slovensku a v Rumunsku v nabídce Focus Sat nově sledovat v rámci balíčku FilmBox Pak. Zařazení programu do nabídky potvrdila společnost až dnes.

Od 31. října 2014 je odběratelům služeb freeSAT kanál FilmBox Extra k dispozici jako součást balíčku FilmBox Pak. Nová nabídka je součástí průběžné snahy společnosti UPC DTH o zlepšování služeb zákazníkům a upevňování pozice poskytovatele s nejrozmanitější nabídkou kanálů ze všech provozovatelů satelitního vysílání na trhu.

Kanál FilmBox Extra nabízí směs holywoodských a mezinárodních filmů, televizní seriály americké a britské provenience a výběr filmových děl nezávislých tvůrců z Evropy a Asie. Jedná se již o třetí položku v rámci balíčku FilmBox, který dále obsahuje kanály FilmBox Plus a FilmBox Family. Společně pak tyto tři kanály tvoří balíček FilmBox Pak, který si zákazníci UPC DTH na uvedených trzích mohou nyní dokoupit.Těší nás, že můžeme rozšířit balíček FilmBox Pak o kanál FilmBox Extra. Naši zákazníci si díky tomu mohou vybírat z ještě bohatší nabídky kvalitních programů,“ říká Zoltan Pinkola, regionální ředitel pro prodej a obchodní rozvoj.

FilmBox Extra si mohou předplatitelé balíčku FilmBox Pak naladit na kanálu 65.

redakce

Reklama
Vybrané články