Quantcast

FilmBox Extra se 1.12. změní ve FilmBox Premium

| Tisk

logo Společnost SPI International, která provozuje rodinu programů FILMBOX, oznamuje změnu názvu své klíčové stanice FILMBOX EXTRA na FILMBOX PREMIUM. K změně dojde 1. prosince 2014 a platí pro Česko i Slovensko.

Rebranding přichází v době očekávaného nárůstu obsahové kvality, za kterou je spolupráce s předními americkými televizními a filmovými distributory. Více informací k obsahu bude následovat v nejbližších dnech.

Důvodem změny je i snaha jasně odlišit svůj prémiový program (dosud nazývaný FilmBox Extra) od ostatních značek rodiny kanálů FilmBox."V současné době jednáme o nových programových akvizicích s velkými americkými distributory a očekáváme, že před koncem tohoto roku odvysíláme několik prvotřídních filmů," vysvětluje Berk Uziyel, výkonný ředitel Filmbox International Ltd. "Chceme si být jisti, že naši diváci mají naprosto jasno v tom, který z našich četných kanálů vysílá nejnovější filmové premiéry a seriálové novinky," dodává Berk Uziyel.

Program FilmBox Premium bude dostupný ve většině satelitních, kabelových a IPTV platformách v České republice a na Slovensku. Program bude vysílat hollywoodské a mezinárodní blockbustery, úspěšné TV seriály z USA, Velké Británie a Austrálie, stejně jako oceňované nezávislé filmy z Evropy a Asie.

redakce

Reklama
Vybrané články