Quantcast

Nová Digi TV CZ vyhlašuje slevovou akci Černý pátek

| Tisk

logo Pátek 13. května nebude pro stávající i nové zákazníky Nové DIGI TV ani trochu smolný. Právě tehdy začíná slevová akce Černý pátek na MAXI balíček Nové DIGI TV.

Nová DIGI TV vyhlašuje slevovou akci na dny 13., 14. a 15. května tohoto roku pro zákazníky, kteří si mezi 00:01 hodin 13. května a 24:00 hodin 15. května zažádají o MAXI balíček prostřednictvím webových stránek Nové DIGI TV nebo telefonicky na zákaznickou linku. Objednání bude v uvedenou dobu možné prostřednictvím formuláře na webové stránce www.novadigitv.cz/patek či v pracovní době zákaznického centra na telefonním čísle 533 427 533.

MAXI balíček nabízí plných 100 televizních kanálů, z toho 17 v HD kvalitě. Nechybí mezi nimi kanály filmové, jako jsou HBO HD, HBO 2, HBO 3, HBO GO, Nova Cinema, Prima Cool, AMC, AXN CZ, Film Europe, sportovní, například DIGI Sport 1, 2, 3 a 4, ČT Sport, Eurosport 1 a 2, Sport 1 a 2 či Nova Sport, dokumentární zahrnující kanály jako Discovery, Discovery Science, History, National Geographic, Spektrum atd., ale i kanály dětské, hudební, lifestylové, zpravodajské a erotické. Sportovní fanoušci s MAXI balíčkem získají kompletní sportovní nabídku Nové DIGI TV včetně exkluzivních přenosů anglické Premier League a španělské La Ligy.Akce Černý pátek zákazníkům přináší slevu 33,3 procenta na MAXI balíček, to znamená, že místo 899 Kč měsíčně zaplatí jen 599 Kč, a to s garancí na 24 měsíců. Akce platí pro nové zákazníky, zákazníky staré DIGI TV v rámci migrace na Novou DIGI TV i zákazníky Nové DIGI TV, kteří ještě nemají balíček MAXI. Co se týká nových zákazníků, kteří ještě nemají Novou DIGI TV, musejí si vedle balíčku MAXI objednat Novou DIGI TV za standardních podmínek, které zahrnují instalaci paraboly a dalších součástí systému, dodání set-top boxu nebo CA modulu. Podmínkou pro získání slevy v rámci akce Černý pátek je uzavření smlouvy na 24 měsíců, ostatní ceny, včetně ceny za pronájem technického zařízení, se řídí aktuálním tarifem a akční kampaní.

Nová DIGI TV přichází s akcí Černý pátek poprvé. Tradice Černého pátku (Black Friday) vznikla na začátku 60. let ve Philadelphii, kde každoročně den po Dnu díkuvzdání docházelo k chaosu a tlačenicím kvůli začátku předvánoční nákupní horečky. Obchodníci v USA totiž už od 30. let minulého století onoho dne nabízejí zákazníkům nejrůznější slevy. Během 60. a 70. let se původně hororový Černý pátek proměnil v symbol slevových akcí a rozšířil se dál do světa. Dnes už se nespojuje jen s předvánočními nákupy, ale s výhodnými nabídkami pro zákazníky obecně.

redakce

Reklama
Vybrané články