Místo pro Vaši reklamu

Barrandov Plus se může změnit v Barrandov Krimi

| Tisk

logo Další změny chystá televizní skupina Barrandov. Barrandov Plus, jeden ze čtyř televizních programů, bude přejmenován na Barrandov Krimi. Rabrandingu dala zelenou Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním 20. zasedání.

Společnost Barrandov Televizní Studio a.s. požádala o změnu v liceci - přejmenování Barrandov Plus na Barrandov Krimi a dalších programových podmínek. Český regulátor médií dal všem požadavkům provozovatele zelenou.

Barrandov Plus se původně zaměřoval na dětské a dokumentární pořady. Aktuálně vysílá reprízy pořadů vlastní produkce a filmy. Zatím není jasné, jak se promění programová nabídka stanice pod novým názvem Barrandov Krimi - zda provozovatel bude chtít těžit jen z vyhledávaného názvu a žánru krimi nebo zda dojde k posílení krimi produkce - seriálů a filmů.

Kanál Barrandov Plus zahájil vysílání 21. května 2015, zhruba měsíc po startu programu Kino Barrandov.

Televizní skupina Barrandov provedla zatím poslední rebranding koncem října, kdy představila stanici Barrandov Family pod novým názvem Barrandov News. Z programu zmizely filmy a většina seriálů, naopak zůstaly zábavné a hudební pořady.Barrandov Plus se vysílá v celoplošném DVB-T multiplexu 3, v přechodovém DVB-T2 muxu PS12 ale také u řady operátorů satelitních platforem.

Aktuálně televizní skupinu Barrandov tvoří čtyři televizní programové služby - TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Plus a Barrandov News.

redakce

Vybrané články