Quantcast

Love Nature HD míří do platformy Skylink

| Tisk

logo Společnost M7 Group chystá další rozšíření programové nabídky. Do balíčků satelitní platformy Skylink bude zařazen program Love Nature v HD rozlišení.

Zařazení tototo programu je výsledkem dohody se společností Blue Ant Media o distribuci programů Love Nature HD.

Program Love Nature, který je společným projektem společnosti Blue Ant Media a Smithsonian Networks, nabízí milovníkům divoké zvěře a přírody největší světovou knihovnou přírodovědeckých programů v HD a 4K kvalitě, která zahrnuje více než 40 natáčecích lokalit po celém světě, včetně Zambie, Skandinávie, Kambodži a Austrálie.

Love Nature HD bude distribuován prostřednictvím platforem skupiny M7 pro Benelux (Canal Digitaal, Online.nl a TV VLAANDEREN), Českou republiku a Slovensko (Skylink). Kanál bude k dispozici v angličtině a s holandskými titulky. Česká lokalizace bude následovat krátce po spuštění kanálu 15. srpna.

Program Love Nature HD bude šířen z kapacity společnosti M7 Group ze satelitu Astra 3B (23,5°E), zatímco Love Nature 4K bude dostupný operátorům německé distribuční platformy M7 Deutschland ze satelitního systému Eutelsat Hot Bird, který se nachází na pozici 13°E.

Signál Love Nature HD bude distribuční a tedy vedle DTH bude sloužit pro potřeby kabelových a satelitních operátorů televizních služeb.Ward Platt, CEO Global Networks & Kids ve společnosti Blue Ant Media: „Spolupráce se skupinou M7 Group nám poskytuje okamžitý vstup do velké divácké základny na několika klíčových evropských trzích, včetně debutu našeho HD a 4K kanálu v České republice a na Slovensku. Toto nové a nevýhradní distribuční partnerství nám umožní oslovit více diváků, kteří prahnou po našem prvotřídním přírodovědeckém obsahu v té nejlepší kvalitě a dále otevře dveře programu Love Nature ve střední a východní Evropě“.

Bill Wijdeveld, viceprezident pro rozvoj podnikání M7 Group: „Se smlouvou s Blue Ant Media jsme velmi spokojeni. Love Nature, který se plně věnuje přírodním vědám a vysílá v nejvyšší kvalitě, je skutečně jedinečným kanálem a skvělým doplňkem naší programové nabídky. Těšíme se na úspěšnou spolupráci na našich různých evropských trzích.“

redakce

Reklama
Vybrané články