M7 Group chystá aplikaci pro televizory Panasonic

| Tisk

logo Společnost M7 Group chystá aplikaci pro další televizory. Nové aplikace se brzy dočkají zákazníci Skylinku, kteří jsou majiteli televizorů značky Panasonic.

Lucemburská mediální skupina M7 Group dosáhla dohody s výrobcem televizorů Panasonic na integraci hybridní smart TV aplikace do nejnovější generace televizních přijímačů Panasonic. Aplikace bude dostupná na trzích, na kterých M7 Group poskytuje svoje služby - tj. v Nizozemí, Belgii, Německu, Rakousku, České republice, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku.

Hybridní aplikace pro smart TV je vyvíjena společností M7 Group a umožní uživatelům chytrých televizorů Panasonic s vestavěným satelitním tunerem využívat lineární a nelineární obsah M7 Group v HD a UHD kvalitě bez nutnosti používání dodatečného set top boxu. Připojením chytré televize k internetu navíc nabídne řadu interaktivních funkcí jako je například živý restart, pauzu, přístup k mediálním knihovnám, nahrávání na cloud, elektronický programový průvodce a mnoho dalšího.Od podzimu bude hybridní smart TV aplikace M7 Group dostupná na všech sériích OLED TV Panasonic od roku 2019 a také v řadě Ultra HD HDR LED od modelu GXW804 a výše.

Kromě přístupu k zábavním a digitálním službám prostřednictvím smart TV poskytuje M7 Group také přístup k těmto službám prostřednictvím aplikace na mobilních zařízeních, což umožňuje plynulé sledování během přepínání mezi různými obrazovkami.

redakce

Vybrané články