Quantcast

Lepší.TV rozšiřuje nabídku o francouzské stanice

| Tisk

Provozovatel OTT platformy Lepší.TV rozšířil programovou nabídku o vybrané francouzské televizní stanice. Zákazníci této OTT služby mohou nově sledovat programy France Télévisions.

Diváci na Lepší.TV mohou nově sledovat stanice France 2, France 3, France 4 a France 5.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Jedna z nedávných novinek služby Lepší.tv - Expandující přehled pořadů (foto: Lepší.tv)

Všechny čtyři uvedené stanice jsou součástí Francouzského balíčku u Lepší.TV, který je nabízen jako doplňková služba (za příplatek) za 89 Kč měsíčně, či zvýhodněně za 999 Kč na 12 měsíců.

Francouzský balíček Lepší.TV cílí na diváky, kteří se učí francouzštinu či vyhledávají obsah francouzské veřejnoprávní televize. Lepší.TV je v současnosti jednou platformou, která oficiálně zákazníkům nabízí možnost si takové programy objednat.

Stanice nabízejí filmy, seriály, pořady pro děti, dokumenty, sportovní přenosy, zprávy a populární zábavní pořady.Vedle živého vysílání všech čtyř programů mohou diváci Lepší.TV sledovat pořady těchto stanic 7 dní zpětně v rámci archívu odvysílaných pořadů.

Novinku Francouzský balíček je možné si objednat běžnými způsoby - tedy zaplatit kartou, Google Pay, převodem na účet i platbu složenkou, zaplatit mobilem i dárkovým poukazem. V případě platby mobilem je účtován příplatek 10%.

redakce

Reklama
Vybrané články