Quantcast

SledovaniTV přináší všem svým uživatelům videotéku Rik+ zdarma

| Tisk

Uživatelé OTT služby SledovaniTV mohou nově sledovat více než 5 000 titulů zcela zdarma. Do všech balíčků v pondělí přibyla zcela nová videotéka Rik+. Ta nabízí mnoho filmů a seriálů pro děti i dospělé.

Součástí všech balíčků se od pondělka stala videotéka Rik+. Ta sledujícím nabízí více než 5000 epizod pořadů a filmů. Velkou část tvoří tvorba pro děti. Nejmenší diváci mohou sledovat pořady o tvoření, pohádky i písničky. Mezi ty nejznámější patří například Máša a medvěd, Bořek stavitel, Statečná autíčka nebo Požárník Sam.


obrázek

▲ Obr č. 1 - SledovaniTV s videotékou Rik+ (foto: SledovaniTV)Dospělé potěší pak pořady o cvičení a také dokumenty. Ty zahrnují nejrůznější témata od cestování, přes přírodu, vědu a techniku, až po historické události a osobnosti.

Videotéka Rik+ je druhým velkým dárkem, který jsme uživatelům v říjnu nadělili. Po přidání prémiových kanálů do základních balíčků, které proběhlo začátkem měsíce, přichází další hodiny a hodiny zábavy pro celou rodinu,“ říká Head of Marketing společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

redakce

Reklama
Vybrané články