Canal Digital ztratil 15 tisíc abonentů
| redakce | tiskSkandinávská satelitní placená televize Canal Digital ztratila během druhého kvartálu letošního roku 15.000 abonentů. Důvodem takového nečekaného výsledku bylo ASO (Analog Switch Off), tedy ukončení analogového terestrického TV vysílání.
Platformě Telenor Satellite Broadcasting se podařilo udržet růst příjmů prostřednictvím kombinace zvýšení cen a prodeje služeb stávajícím klientům.
Kabelová televize operátora zvýšila počet abonentů širokopásmového internetu. Za tři měsíce získala 5 tisíc nových zákazníků a celkově má 262 tisíc uživatelů přípojky k internetu.
Canal Digital Group měl na konci čtvrtletí 1.039.000 abonentů DTH a 713 tisíc klientů kabelové televize. Tržby společnosti ve druhém kvartále vzrostly z 1,637 na 1,699 milionů korun.
zdroj: satkurier.pl, broadband TV News
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Policajt
20:20 Slunce, seno a pár facek
20:15 Máme rádi Česko
20:10 Návštěvníci: Cesta do Ameriky
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (4, 5)
20:30 Slovenka roka
20:10 Família
20:30 Kukučka (5)
20:20 Hra o královnu