InzertMax vrátil satelitní licenci
| redakce | tiskČeská stanice IntertMax nebude vysílat přes satelit. Její provozovatel, společnost InzertMax, vrátil licenci k provozování televizního vysílání prostřednictvím satelitu. Program se původně měl vysílat přes družici Astra na pozici 23,5°E.
Satelitní licence InzertMax zanikla společnosti 30.3.2011 a český regulátor médií Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) vydala subjektu o této skutečnosti osvědčení.
InzertMax měl vysílat přes satelit Astra a také přes pražské vysílače Czech Digital Group na K46, který ukončil provoz.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa