Druhý evropský sumit o HDTV
| redakce | tiskNad perspektivou rozvoje televize o vysokém rozlišení se bude zabývat již druhý evropský sumit o HDTV, který se bude konat 17.března 2005. Tématem budou všechny aspekty
spuštění HDTV v evropských zemích.
Očekávají se diskuse na téma připrav odpovídajících kontraktů s Hollywoodem, který umožní vysílat filmy ve vysokém rozlišení.
Mezi účastníky sumitu budou mj. SES Astra, European Broadcasting Union, Pace Micro Technology, BSkyB, GfK Marketing Services, Travel Channel a Outside Broadcast.
Sumit o HDTV se bude konat v Londýně. Rok 2005 bude rokem HDTV. Premiere chce v letošním roce spustit 3 HDTV kanály, v příštím roce pak Sky a BBC. (BtvN, satkurier.pl)
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)