Regionalnitelevize.cz zahájila vysílání na Astře
| redakce | tiskNa Astře 3B (23,5°E) bylo dnes 1.4.2012 ve 13:00 hodin zahájeno satelitní vysílání vůbec první české regionální stanice. Stanice vysílá pod názvem Regionalnitelevize.cz. Vysílání je šířeno v režimu FTA v rámci multiplexu satelitního operátora SES (Astra).
Regionalnitelevize.cz chce přinášet informace ze všech regionů České republiky na jedné stanice. Divákům hodlá nabízet aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů Česka se společenským, ekonomickým, kulturním a sportovním děním. Každá lokální nebo regionální televize v ČR může na satelitní televizi zdarma prezentovat informace z měst a obcí.
technické parametry:
• Astra 3B (23,5°E), freq. 12,168 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa