CryptoBox 800 UHD

freeSAT by UPC Direct chystá rozšíření nabídky

| redakce | tiskobrázek k článku: freeSAT by UPC Direct chystá rozšíření nabídky

Lucemburská mediální skupina UPC DTH chystá další rozšíření programové nabídky freeSAT. První vlna novinek bude představena ještě v tomto měsíce, ta druhá je naplánována na první měsíc roku 2013.

V rámci optimalizace transpondérové kapacity na satelitech Thor 5 a Thor 6 (oba na pozici 0,8°W) dochází k přesunům některých programů - Filmbox Family, Eurosport 2, BBC World, Bloomberg, Travel Channel Discovery World, Discovery Science, TLC a RTL Klub. O všech přesunech server parabola.cz průběžně informuje.

Uvolněná kapacita na freq. 11,862 GHz a 12,034 GHz bude využita pro rozšíření programové nabídky, včetně stanic ve vysokém rozlišení (HDTV). Provozovatel platformy zatím nechce sdělit bližší informace.

Rozšíření nabídky platformy freeSAT by UPC Direct přichází v době, kdy se společnosti UPC DTH začalo velmi dařit na všech jejich trzích - tedy v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku. Ve všech 4 krajinách získává nové klienty, kteří oceňují širokou nabídku programů a služeb za atraktivní cenu.