TV Metropol je v insolvenci
| redakce | tiskPražská televize Metropol se od přelomu roku potýká s finančními problémy. Společnost Metropol TV je v insolvenčním řízení kvůli neuhrazenému nájmu ve Francouzské ulici v Praze.
Výše dlužné částky včetně poplatku z prodlení činí 349 300 Kč. Vyplývá to z materiálů zveřejněných v insolvenčním rejstříku. TV Metropol nedávno převzalo vydavatelství Mladá fronta, která zahájila výrobu nových pořadů. Během několika týdnů nahradí stávající smyčku repríz.
Společnost Metropol TV provozovala také celoplošnou zábavní stanici Pětka. Kanál skončil začátkem února.
TV Metropol pokrývá Prahu a většinu území Středočeského kraje. Stanice tak může oslovit až 2,2 milionu obyvatel ČR.
zdroj: iHNED.cz, ČTK
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko