CryptoBox 800 UHD

Skylink: Balíček Kombi s přijímačem M7

| redakce | tiskobrázek k článku: Skylink: Balíček Kombi s přijímačem M7

V měsíci dubnu a následně v dalších měsících osloví Skylink vybrané úzké segmenty zákazníků a představí jim speciální produkt - Balíček Kombi s přijímačem M7. Nabídka je určena pro zákazníky, kteří neměli v minulosti žádný HD balíček nebo HD/MPEG4 program ve výběru Flexi 7).

Nabídka nebude veřejně komunikována, ale vybraný zákazník bude osloven individuálně - přímým telefonním kontaktem, případně formou osobního emailu.

Předmětem akce je speciální nabídka balíčku Kombi na 6 měsíců za standardní cenu 2.322 Kč (93 €) nebo balíčku Kombi na 12 měsíců za standardní cenu 4.257 Kč (170,50 €) společně s bezplatným zapůjčením přijímače M7 (SAT901). Nabídka je vázána na omezené množství přijímačů, jež má M7 pro akci k dispozici.

Přijímač má zákazník zapůjčen po celou dobu aktivního předplatného balíčku Skylink. Tzn. po skončení předplatného balíčku Kombi na 6/12 měsíců si zákazník může předplatit libovolný základní programový balíček Skylink a může přijímač dále používat. Přijímač vrátí v případě, že již dále žádný základní balíček Skylink používat nechce.

Cílem celé akce je v co nejkratší době zpřístupnit normu HD kvality i zákazníkům, pro které je přechod na kvalitní HD nabídku finančně příliš náročný.

Nabídka neplatí pro platby SIPO/Inkaso.

zdroj: M7