CryptoBox 800 UHD

Stěhování zvířat na Viasat Nature

| redakce | tisk

Od domácích miláčků celebrit a samotných zvířecích filmových hvězd, až po ohrožené druhy - toto zkrátka bude divoká jízda... doslova. Ve firmě Pacific Pet Transport najdete světové odborníky na přepravu zvířat.

Tento unikátní gang chlápků, kteří se minuli povoláním a kteří jsou nejraději na pláži a surfují, jsou ale také gangem, který se snaží zvládat složité a nepředvídatelné cestovní nároky svých zvířecích zákazníků a pozoruhodné osobnosti jejich majitelů, se kterými se setkávají.

Každé zvíře, které je potřeba přepravit, je novou výzvou. Experti a rutinéři v jednom dokáží vyslat na cestu vzácná, nebezpečná a těžko zvladatelná zvířata, a to nejen napříč městy, ale i napříč kontinenty. Nenechte si ujít zajímavosti o tom, jaké má každý zvířecí tvor, od ptáků až po alpaky, jedinečné nároky a požadavky. V seriálu uvidíte nejen logistické problémy, spojené s přepravou zvířat, ale i unikátní pohled na jejich anatomii.

Stěhování zvířat na Viasat Nature
▲ Stěhování zvířat na Viasat Nature

Sledujte například koně, který se vypraví z Kalifornie do svého nového domova na Havaji, tři skunky, kteří se potřebují dostat z amerického města Nashville do Malajsie, nebo přepravu živých korálů - jedněch z nejmenších živočichů v oceánu.

Dokumentární série Stěhování zvířat vždy ve čtvrtek od 12.2. do 26.3.2015 v 19:00 hodin na Viasat Nature.

zdroj: Viasat