Bývalý šéf Novy a CME Adrian Sarbu zadržen
| redakce | tiskBývalý šéf CME a televizních skupin Nova a Markíza byl podle rumunských médií zadržen. Rumunská policie ho zatkla na 24 hodin za praní špinavých peněz a navádění k daňovým únikům. Měl způsobit škodu asi za 3 miliony eur.
"Obvinění jsou směšné. Je to výmysl," uvedl Adrian Sarbu rumunským médiím.
Adrian Sarbu šéfoval mediální skupině CME, která vlastní českou skupinu kanálů Nova a slovenskou Markíza do roku 2013.
zdroj: realitatea.net
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)