Quantcast

Ruská série reality show Hotel Paradise na webu Prima Play

| redakce | tisk

Chcete zažít několik týdnů plných hříšného lenošení a žhavých momentů? Tak si nenechejte ujít exkluzivní premiéru nejúspěšnější ruské série lechtivé reality show Hotel Paradise - Prázdniny v Mexiku. Kompletní sérii 141 dílů a mnoha desítek pikantních bonusů Hotelu Paradise mohou diváci sledovat od tohoto týdne na Prima-PLAY.cz a HotelParadise.cz.

Jedenáct mladých a krásných soutěžících stráví v luxusním hotelu v Mexiku jednu z nejžhavějších dovolených svého života. Všichni mají stejný cíl - vyhrát jeden milion rublů a pořádně si tuhle exotickou jízdu užít. A že bude na co se dívat! Mejdany v bazénu, emotivní hádky, slzy i smích, odvážné flirtování a nahá těla. Sledujte on-line vyhrocené vztahy mezi soutěžícími a nechte se překvapit, co jsou někteří z nich pro výhru ochotni udělat.

Ruská série reality show Hotel Paradise na webu Prima Play
▲ Ruská série reality show Hotel Paradise na webu Prima Play

Ruskou verzi s českými titulky budeme vysílat na našich webových stránkách Prima-PLAY.cz a HotelParadise.cz každý den. Navíc máme připraveno mnoho bonusových materiálů včetně desítek dílů z kategorie ´Noc ve vile (18+)´,“ uvádí Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Show začíná poněkud netradičně, když partička mladých Rusů dostala díky výherkyni předchozí série nečekanou šanci - prodloužit si božské prázdniny! Katrin, vítězka předchozí série, se vzdala části své výhry a umožnila tak ostatním pokračovat v zábavné reality show. Hotel Paradise se tak tentokrát přesouvá do Mexika a spolu s ním i pět soutěžících z první řady: výherkyně Katrin, svůdná Vika, "ďáblík" Amina a dvá pánové, přátelé Žeňa a Val. Do reality show přibude hned pět dalších lidí, kteří pořádně zamíchají kartami..

zdroj: Prima

Reklama
Vybrané články