SES představí LIQUID VOD
| redakce | tiskSatelitní operátor SES (Astra) představí nové řešení pro služby VoD (video na požádání) přes satelit. Novinka s názvem LIQUID VOD bude představena na IBC 2015.
LIQUID VOD je inovativní způsob distribuce video obsahu přes satelit, přináší skutečné zážitky z VOD. Živá ukázka na IBC ukáže, jak satelitní distribuce může poskytnou okamžitý zážitek ze sledování videa na požádání. Tato novinka řeší nedostatečně rychlé vysokorychlostní připojení na internet v některých oblastech a dodává obsah ke stále rostoucímu počtu uživatelů, aniž by se kumulovaly distribuční náklady.
Služba je navržena pro prémiový obsah na základě dostupných kryptovacích systémů a podporuje všechny hlavní obchodní modely (SVOD, TVOD).
LIQUID VOD bude prezentován na IBC 2015 v Amsterodamu na stánku SES v hale 1, stánek 1.B51.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III
20:20 Policie Modrava I (13)
20:15 Polabí (75)
20:10 Dívka na koštěti
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (2/9)
20:10 Prezidentka
20:30 Dunaj, k vašim službám XIV. (18)
20:20 Inženýrská odysea (9)