Quantcast

UPC modernizuje síť pro 7 000 domácností

| redakce | tiskobrázek k článku: UPC modernizuje síť pro 7 000 domácností

Lepších služeb v oblasti internetu a kabelové televize se od 15. září dočká dalších 7000 domácností na síti UPC. Modernizace sítě v Ústí nad Labem, městské části Střekov - Kamenný vrch, v Uničově a Rychnově nad Kněžnou umožní využití všech služeb jako je interaktivní televize Horizon s více než 130 televizními kanály, vysokorychlostní internet o rychlosti až 300 Mbit/s nebo telefonní služby.

Přes léto UPC zpřístupnila digitální služby pro 12 500 nových domácností
Modernizaci sítě ve 3 nových lokalitách v Ústí nad Labem, městské části Střekov - Kamenný vrch, v Uničově a Rychnově nad Kněžnou dokončil největší český kabelový operátor UPC v průběhu léta: „Převzetím a modernizací sítě v Klášterci nad Ohří letos v červenci jsme přidali dalších 5 500 přípojných míst. Naše služby jsou tak nově dostupné v 12 500 domácnostech. Do zlepšování sítě a modernizace koncových zařízení investujeme pravidelně. V posledním roce a půl jsme našim zákazníkům bezplatně vyměnili více jak 150 000 modemů,“ říká marketingový ředitel UPC Jan Kohout.

Interaktivní televize s videotékou
Interaktivní televize Horizon od UPC představuje nové, uživatelsky příjemné prostředí s intuitivním ovládáním, které přináší vyšší komfort při sledování více než 130 televizních kanálů, z nichž se vysílá 45 v HD rozlišení.

Součástí televize Horizon je neomezená videotéka My Prime se stovkami filmů a seriálů, celkem zahrnující více než 1 000 titulů. My Prime je možné sledovat na HD mediaboxech
i prostřednictvím aplikace Horizon Go na chytrých telefonech, tabletech nebo laptopech.

Součástí videotéky My Prime jsou například zahraniční tituly Vlk z Wall Streetu, Nymfomanka nebo Divoké historky, z českých filmů například Příběh Kmotra, Krásno nebo Zakázané uvolnění. Děti ocení Krtečkova dobrodružství, Macha a Šebestovou nebo Kozí příběh.

Internet, televize i telefon pod jedním účtem
Zákazníci si budou moct užívat i nové internetové tarify s rychlostmi 100, 200 a 300 Mbit/s. Tyto tarify již budou automaticky v ceně obsahovat také základní televizní nabídku Digi Mini s 25 televizními programy. Výhodou modernizace sítě UPC je především možnost využití celé nabídky služeb - digitální televize na doma i na cesty, internetu a telefonu. Všechny služby tak zákazník může pohodlně spojit pod jedním účtem.

Detailní informace k modernizaci sítě a službám UPC dostupným v Ústí nad Labem, Klášterci nad Ohří, Uničově a Rychnově nad Kněžnou naleznete na speciální webové stránce www.upc.cz/modernizace.

zdroj: UPC

Reklama
Vybrané články