Quantcast

O2 TV s novým set top boxem

| redakce | tisk

Telekomunikační společnost O2 dnes představila novinku, která dokáže udělat O2 TV z každé obyčejné televize. Díky novému set-top-boxu si zákazník vytvoří O2 TV se všemi oblíbenými funkcemi multidimenze kdekoliv. Od teď k tomu stačí internetové připojení od libovolného poskytovatele.

"Na vývoji našeho nového set-top-boxu jsme usilovně pracovali téměř rok," vysvětluje David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností. "Potěší hlavně ty zákazníky, kteří nemají na své adrese dostupnou přípojku nebo internet od O2. Všichni stávající uživatelé naší mobilní televize si tak jednoduchým dokoupením nového set-top-boxu mohou užívat veškerý komfort O2 TV i na své velké obrazovce doma," dodává Duroň.

O2 TV s novým set top boxem
▲ O2 TV s novým set top boxem

Nový set-top-box umožní sledovat 58 programů, které O2 nabízí v rámci služby O2 TV Air M. Co do počtu kanálů i funkcí je nová služba vyrovná běžné O2 TV s tarifem M. "Kromě tří desítek volně šířených kanálů se diváci mohou těšit na spoustu tematických kanálů včetně Disney Channel, National Geographic nebo AMC . Chybět nebude ani šest sportovních kanálů, které doplní O2 Sport v HD kvalitě," popisuje Duroň s tím, že brzy by O2 rádo přidalo i další programy v HD.

Diváci nebudou ochuzeni ani o oblíbené funkce, jako jsou Zpětné zhlédnutí, Nahrávání nebo Archiv pořadů. U kanálu O2 Sport budou moct zákazníci také plně využít multidimenzi při přepínání mezi souběžně hranými zápasy nebo mezi různými záběry kamer.

Jak to funguje?

Zapojení set-top-boxu je velmi jednoduché a zvládne to skutečně každý. Přes SCART nebo HDMI kabel si zákazník jednoduše propojí zařízení se svou domácí televizí. Set-top-box je následně nutné připojit k internetu - nejlépe přes kabel. Následně už stačí jen televizi zapnout a zadat přihlašovací údaje ke službě O2 TV Air M. "Pro sledování O2 Sport v HD doporučujeme zákazníkům, aby jejich internetová přípojka měla rychlost alespoň 6 Mbit/s," říká David Duroň.

Nový set-top-box přijde na 2 136 korun a od 1. prosince bude dostupný v e-shopu O2 i na všech značkových prodejnách. Nedočkavci i sportovní fanoušci si mohou nové zařízení už nyní předobjednat na www.o2.cz/o2tv-pro-kazdeho

zdroj: O2

Reklama
Vybrané články