Quantcast

Galavečer k oslavám čínského Nového roku na Barrandov PLUS

| redakce | tisk

Skupina Barrandov uvede v přímém přenosu na televizním kanále Barrandov PLUS galavečer oslavy čínského Nového roku, kterému bude předcházet dokument o přípravách jednoho z nejvýznamnějších tradičních čínských svátků.

Jedinečná podívaná, ve které se střídají pompézní tance a písně prokládané mluveným slovem s krátkými vtipnými skeči, to je Guo Nian - Galavečer oslavy čínského Nového roku. Přímý přenos galavečera začíná na stanici Barrandov PLUS v neděli 7. února ve 13.00 hodin.

Oslava čínského Nového roku patří mezi nejstarší a nejvýznamnější čínské svátky, které mají již tisíciletou tradici. Skupina Barrandov tak v přímém přenosu uvede galavečer, který patří ve světě mezi nejokázalejší pořady vůbec. Věříme, že se tato jedinečná podívaná bude divákům stanice Barrandov PLUS líbit,“ řekla generální ředitelka Skupiny Barrandov, Ing. Marcela Hrdá.

Galavečer k oslavám čínského Nového roku na Barrandov PLUS
▲ Galavečer k oslavám čínského Nového roku na Barrandov PLUS

Diváci budou mít rovněž možnost zhlédnout dokument o přípravách tohoto večera a televizní kamery je zavedou i do míst, kam za normální okolností publikum nemůže ani nahlédnout, tedy do zákulisí. Pořad Ze zákulisí galavečera Guo Nian uvede Barrandov PLUS den před samotným přímým přenosem, a to v sobotu 6. února ve 20.05 hodin.

Tento galavečer je vysoce hodnocen kritiky napříč celým světem a patří mezi pořady s nejdelší historií vysílání. Další prvenství mu patří také díky množství účinkujících, které se během vystoupení objeví.

Guo Nian, tedy Oslavy čínského Nového roku a Svátku jara, odvysílá stanice Barrandov PLUS v premiéře v neděli 7. února ve 13:00, a poté v repríze ve stejný den večer ve 20.00 hodin.

zdroj: TVB

Reklama
Vybrané články