ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

A je to naše! Nová soutěž na TV Prima

| redakce | tisk

Televize Prima uvede na obrazovky novou soutěžní hru „A je to naše!“. Hra má čtyři kola a velké finále. Pro soutěžící tady platí dosud nevídané pravidlo - ceny za desítky tisíc korun můžou vyhrát nikoli až ve finále, ale rovnou v každém kole.

O vítězství bojují vždy dva rodinné týmy a diváci si společně s nimi budou moci otestovat nejen své znalosti, ale například i postřeh. První díl soutěžní hry odvysílá Prima v pondělí 15. května a vysílat ji bude každý všední den v podvečer před Prostřeno! - a poprvé ve své kariéře se v roli moderátora přestaví herec Filip Blažek. Dramaturgem pořadu je Libor Bouček.

Pro Filipa Blažka jde o zcela novou životní zkušenost. „Já mám hrozný stres, a to je asi základ všeho. Až se uklidním a usadí se to v hlavě, ta pravidla, tak snad budu víc komunikovat s lidmi, ti mi taky pomůžou, tak snad, a zatím všichni se snaží mi pomáhat, takže je to skvělé,“ říká Filip Blažek.

Proč nabídku na moderování hry přijal? „Proběhla mi hlavou myšlenka, že bych třeba odboural všechny tyhle ,drakyʻ, kterých se bojím, toho neznáma. Už několikrát v životě jsem vyzkoušel něco nového, protože vás to jako nakopne někam jinam. Mám pocit, že jinak by člověk zlenivěl, protože dělá věci, které umí, a pak se tak jako rozplizne. S novými věcmi se člověk vždycky nakopne. Tak uvidím, jestli mi to vyjde i tady,“ směje se moderátor.

A je to naše! Nová soutěž na TV Prima
▲ A je to naše! Nová soutěž na TV Prima

Je v pořádku, že je nervózní, Filip je poctivý a pokorný a je to první práce tohoto druhu, co ho čeká, takže u něj je přesně teď zdravá nervozita. Myslím si, že to zvládne úplně skvěle, je výborně připravený a je radost s ním dělat,“ prozradil Libor Bouček.

Právě on je pro Filipa Blažka v jeho nové životní roli velkým vzorem a parťákem, a jaký je podle něj Blažek v této soutěži? „Podle mě ten důvod, proč na Filipa padla volba, je, že má v sobě obrovskou empatii a je hrozně milý a hodný člověk, přesně to, co soutěž tohoto druhu potřebuje, to on naprosto splňuje. Myslím si, že jsme objevili velmi nečekaného a dobrého moderátora,“ těší se na soutěž Libor Bouček.

Hra A je to naše! má čtyři kola a velké finále. Pro soutěžící tady platí dosud nevídané pravidlo - ceny za desítky tisíc korun můžou vyhrát ne až ve finále, ale rovnou v každém ze čtyř kol. Heslo soutěže je: rozdáváme ceny od začátku do konce. Soutěží se například o lednice, sekačky, herní konzole, televize, domácí spotřebiče do kuchyně, notebooky a další ceny. Ve finále je pak čeká hlavní cena.

A je to naše! Nová soutěž na TV Prima
▲ A je to naše! Nová soutěž na TV Prima

Tým, který bude mít na konci všech čtyř kol víc bodů, postupuje do finále, ve kterém může vyhrát poukaz na zájezd pro celou rodinu.

První kolo je znalostní test. Každý ze dvou soutěžících týmů si zvolí svého zástupce, kteří se proti sobě utkají. Správnou odpověď na otázku můžou vybírat ze dvou možností, mají na to časový limit pěti sekund. Za každou správnou odpověď získají bod.

Následuje druhé kolo a tam jde o postřeh. Soutěžící musí rozpoznat například rozdíly na obrázcích nebo dobrý postřeh u grafické animace, například spočítat správně mláďata, která se různě schovávají za rodiče.

Třetí kolo vyžaduje všeobecný přehled a trochu logického a rychlého uvažování a jmenuje se žebříčky. Musí například správně seřadit stavby světa podle velikosti, zvířata podle věku, kterého se mohou dožít, knihy o Harry Potterovi podle roku vydání atd.

Ve čtvrtém kole mají hráči za úkol uhodnout, kdo nebo co se skrývá na obrázku. Ten je ale zakrytý 16 políčky a pod každým se skrývá otázka, po každé správné odpovědi se políčko odkryje. Jmenuje se odkrývačka. Hra končí ve velkém finále, kde čeká jeden vítězný tým několik záludných otázek, ovšem z oblastí, které si sami zvolí. Po zodpovězení 4 otázek v různých úrovních pyramidy vyhrávají zájezd.

zdroj: Prima

Pracovní nabídky Profesia.cz

• 02.10.2022 - Pracovník s ŘP skupiny B, mzda 32.000 Kč, ranní směna (Ref. č.: A371) (Jihlava, Česko)
• 02.10.2022 - Montážník, mzda 38.000 Kč, dotované stravování (Ref. č.: A199) (Olomouc, Česká republika)
• 02.10.2022 - Dělnice ve výrobě, mzda 29.000 Kč, příspěvek na dopravu (Ref. č.: A357) (Jihlava, Česká republika)
• 02.10.2022 - Dělnice ve výrobě, mzda 29.000 Kč, příspěvek na dopravu (Ref. č.: A356) (Jihlava, Česká republika)
• 02.10.2022 - Dělník zakázkové výroby, mzda 29.000 Kč, příspěvek na dopravu (Ref. č.: A81) (Jihlava, Česká republika)
• 02.10.2022 - ???????? ?? ??????????? ?????????? ??????? (Ref. č.: A364) (???????, Jihlava, Česká republika)
• 02.10.2022 - Dělník výroby, mzda 29.000 Kč, příspěvek na dopravu (Ref. č.: A82) (Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Česká republika)
• 02.10.2022 - Gumař - operátor výroby, mzda 32.000 Kč, ubytování zdarma (Ref. č.: A343) (Zlín, Česko)
• 02.10.2022 - IT support L2 s němčinou | Home office!! (Ref. č.: A7404) (Praha, Česká republika)
• 02.10.2022 - Projektový specialista (Ref. č.: A7403) (Plzeň, Česká republika)
• 02.10.2022 - Logistics Application Manager (Ref. č.: A7023) (Cheb, Česká republika)
• 02.10.2022 - Pracovník měřemí a regulace v potravinářském průmyslu (Ref. č.: A7370) (Jilemnice, Česká republika)
• 02.10.2022 - Manager digitalizace logistických procesů - Cheb (Ref. č.: A7224) (Praha, Česká republika)
• 02.10.2022 - Specialista digitalizace logistických procesů - Cheb (Ref. č.: A7226) (Cheb, Česká republika)
• 02.10.2022 - Site Manažer s němčinou (Ref. č.: A7204) (Praha, Česká republika)