Široká nabídka DVB-T antén

Hudební ceny Billboard Awards 2017 na E!

| redakce | Tisk

O půlnoci z neděle 21. května na pondělí 22. května budeme svědky nezapomenutelné přehlídky populárních hvězd hudebního světa. Červený koberec se tentokrát rozvine v T-mobile Aréně v Las Vegas při příležitosti letošního udělování hudebních ocenění amerického magazínu Billboard.

A televize E! Entertainment opět nebude chybět a divákům zprostředkuje příchod hvězd na červený koberec, rozhovory i exkluzivní nahlédnutí na after parties, a to vše v přímém přenosu.
Obrázek k textu: Hudební ceny Billboard Awards 2017 na E!Obrázek k textu: Hudební ceny Billboard Awards 2017 na E!

Ocenění Billboard 2017 oslavuje ty nejpopulárnější hudební umělce a songy. Největší počet nominací letos získal zpěvák Drake a skupina Chainsmokers - po 22 nominacích. V těsném závěsu se 17 nominacemi je kapela Twenty One Pilots, Rihanna získala 14 nominací, zpěvák The Weeknd 13 a Beyoncé 8 nominací.

Díky E! TV kamerám rozmístěným po červeném koberci a přímému přenosu s moderátory, neuniknou fanouškům žádné překvapivé momenty, ani stylové a módní detaily.

Sledujte E! Živě z červeného koberce: Billboard Awards 2017 na televizi E! 21. května od půlnoci nebo v repríze 22. května.

Televizní program E! vysílá 24/7 v českém a anglickém jazyce a je dostupný v ČR v nabídkách T-mobile TV, satelitní televize Skylink, dále pak Dragon Internet, NejTV a Poda.

zdroj: E!