Quantcast
CryptoBox 800 UHD

UP Network a Film Europe Channel v Nizozemí a Belgii

| redakce | tisk

Filmový kanál Film Europe Channel a dokumentární televize UP Network se dnes staly součástí satelitních pay-tv služeb Canal Digitaal a TV Vlaanderen, tj. v Nizozemí a Belgii.

Programy UP Network jsou pro holanský trh uvedeny v originálním anglickém znění s holandskými titulky.

"Jsme potěšeni dostupností sítě UP NETWORK pro naše holandsky mluvící zákazníky. Stanice UP NETWORK poskytuje velmi atraktivní rozšíření naší obsahové nabídky na těchto důležitých trzích a využívá synergií mezi různými platformami DTH," řekl Bill Wijdeveld, viceprezident Business Development společnosti M7 Group.

"Naší ambicí u UPka bylo dostat ho na mezinárodní trh. Spolupráce s M7 nám tento cíl umožní. Umožní nám dosáhnout a nabídnout zájemcům o letecký průmysl dokumenty, UP NEWS a zábavu. Vítame nové diváky UP NETWORK a věříme, že i díky nim budeme lepší,“ řekl František Borovský, generální ředitel UP NETWORK.

Film Europe Channel se zaměřuje na evropskou filmovou produkci a jde o první filmový kanál z východní Evropy, který tímto expanduje do Evropy západní. Exkluzivním partnerem Film Europe Channel pro oblast Beneluxu je společnost M7 Group s jejími distribučními platformami Canal Digitaal a TV Vlaanderen.

Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, k tomu dodává: „Film Europe Channel je v nabídce česko-slovenské satelitní platformy Skylink už několik let. Svým specifickým obsahem si získal u milovníků filmového umění velkou popularitu. Pevně věřím, že stejně dobře přijmou Film Europe také naši zákazníci v Nizozemí a Belgii.“

Spolupráce s M7 Group je důkazem dobrého partnerského spojení a mezinárodní rezonancí značky Film Europe. Daří se nám identifikovat kvalitní evropský film dříve něž získá Zlatou palmu v Cannes. Úspěšně představujeme kvalitní filmy na vlastních festivalech, v kinech, na DVD a VOD platformách a v kvalitních televizích. Daří se nám proměnit evropské filmové dědictví na umělecky hodnotný a obchodně samostatný koncept. A to i bez přispění veřejných zdrojů. Film Europe Channel je jedinečným start up-em nejen v kontextu evropského filmu, ale i jako nezávislý ekonomický model. Vysoká filmová kvalita už není monopolem státních festivalů a televizí. Film Europe, Skylink, CanalDigitaal a TV Vlaanderen přináší filmovou kvalitu nejširšímu publiku. Film Europe Channel je zároveň výběrovou lineární a SVOD alternativou k velkým, ale často nekurátorovaným a nepřehledným gigantickým VOD platformám. Jsme iniciativou zdola a chceme být dobrým příkladem, jak se dá v Evropě vybudovat kvalitní filmový brand,“ říká prezident a CEO Film Europe Media Company, Ivan Hronec.

Reklama
Vybrané články