CryptoBox 800 UHD

4. řada cestovatelského magazínu Bedekr se vrací do Francie

| redakce | tisk

Země galského kohouta, její rozmanitost, kulinářské speciality, turisty oblíbená i ta méně známá místa bude mapovat již čtvrtá řada cestovatelského magazínu Bedekr. Průvodci po Francii budou Michaela Maurerová a Martin Písařík. První díl uvede ve středu 28. září ve 21 hodin program ČT2.

Čtvrtá řada nabídne nová místa a nové zážitky. Epizody jsou opravdu zábavné, krásně natočené a věřím, že dojem z lokací pomůže přenést i precizně vybraná hudba, ponejvíce francouzské provenience,“ komentuje režisér Jan Těšitel. „Každý díl je vždycky něčím zábavný. Diváci se mohou těšit na trochu humoru, na naši souhru s Míšou Maurerovou a na skvělou kameru, díky níž si diváci mohou vychutnat barevnost celé země,“ říká průvodce pořadem Martin Písařík.

4. řada cestovatelského magazínu Bedekr se vrací do Francie
▲ 4. řada cestovatelského magazínu Bedekr se vrací do Francie

Další řada Bedekru se zaměřila i na historicky významná místa. „Stáli jsme například na pláži, která sloužila jako hlavní kulisa při natáčení Dunkerku. Válečná tématika, vyloďování spojeneckých vojsk, bitva o Normandii, Omaha Beach, Utah Beach a další tvoří linku, která se táhne celým pořadem,“ dodává Michaela Maurerová. Dvojice moderátorů se podívá i na místa jako jsou Zámky na řece Loiře, projede na kole malebné Burgundsko s jeho vinnými sklípky a vydá se na výlet do lyžařského střediska Isola na nejjižnějších svazích Francouzských Alp.

Bedekr opět nabídne rady nejen k plánování ideální dovolené, ale zaměří se i na konkrétní atrakce či hotely a restaurace. „Trend euro víkendového cestování neustále roste, což nás samozřejmě velmi těší a věříme, že k tomu snad i náš pořad trochu přispívá,“ uzavírá producent Vítězslav Jandák ml.

zdroj: ČT