TUTY s novými animáky i českými youtubery

| redakce | tisk

Česká dětská televizní stanice TUTY přichystala na podzim a zimu premiérové animované seriály ale rovněž i exkluzivně české youtubery jako jsou DenisTV, Katuš, LaTerezAtelier, Tommy a mnoho dalších.

Vedle animáků a youtuberů se mohou diváci těšit i na interaktivní hudební bloky.

Vlajkovou lodí tohoto podzimu bude od poloviny října pořad vlastní tvorby VIP U, jehož moderátorem je syn Hanky Kynychové Filip, který mimo jiné představí novinky ze světa teen celebrit a mnohé další,“ poodhaluje část podzimního schématu programový ředitel Tom Kubizňák.

TUTY s novými animáky i českými youtubery
▲ TUTY s novými animáky i českými youtubery

Malé děti se TUTY mohou těšit na nový seriál Rat-A-Tat, školáci zase vůbec poprvé v Česku na Regal Academy italského studia Rainbow. Teenageři si přijdou na své třeba u nového hraného seriálu Degrassi, který je zasazen do prostředí střední školy.

Vlajkovou lodí tohoto podzimu bude od poloviny října pořad vlastní tvorby VIP U s Filipem Kynychem, který ve dvaceti minutách představí zprávy ze světa teen celebrit, ale také vyzpovídá exkluzivního hosta, dostane se sám do víru aktuálních večírků, premiér filmů, žebříčků hitparád a ukáže videa ze života trendy hvězd internetu.

TUTY s novými animáky i českými youtubery
▲ TUTY s novými animáky i českými youtubery

Pro všechny školáky a teenagery TUTY také nově představuje exkluzivní pořad ve spolupráci s Denisem Kubíkem, známém z kanálu DenisTV, který nechá nahlédnout do svého života v novém pořadu Denisův svět“ říká Tom Kubizňák a dodává, že Denisův youtube kanál aktuálně odebírá téměř půl milionů subscriberů.

Spolupráce s youtubery a influencery by se mohla v budoucnu odrazit i v reklamních formátech, konkrétně v Unboxingu, což je jedna z novinek v této oblasti.

Na školáky čeká vůbec poprvé v Česku animovaný školní seriál Regal Academy z italského studia Rainbow, který začne TUTY vysílat odpoledne společně se světem čarodějek Winx Club. Rady z holčičího světa nabídnou youtuberky Katuš a TheJohanaVideo, LaTerezAtelier pak doplní tipy na DIY výrobky. Kluky potěší hrdinové v seriálu Wolverine & Xmen nebo legendární Huntik a youtuber Tommy.

Pro nejmenší TUTY nepřestává vysílat v brzkém ranním bloku od 5:30 premiérové Teletubbies, Bořka stavitele, Hasiče Sama nebo Karla. Nově bude do programu zařazený seriál Rat-A-Tat, který si krátkými skeči z domu dvou psů a tří myší získal fanoušky po celém světě. Pro útěchu rodičů bude dětský blok i v 18 hodin, tedy v době příchodu z práce.